Farkımız | Özdehan Özel Servis | +90 555 605 88 18

/Farkımız | Özdehan Özel Servis | +90 555 605 88 18
Farkımız | Özdehan Özel Servis | +90 555 605 88 182018-11-07T19:28:37+03:00

Şeffaf Hizmet Anlayışı

Tüm servis sürecimizde müşterilerimizi en doğru şekilde bilgilendiriyoruz. Aracın servise girişini, müşterimiz arzu ederse, interaktif serviste birlikte yapıyoruz. İhtiyaçları beraber belirliyoruz. Bakım esnasında ekstra bakım ihtiyaçları olduğunda ise müşterilerimiz ile irtibat kurup onay almadan işlem yapmıyoruz. Dolayısı ile Özdehan Otomotivde sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz, aklınızda soru işareti bırakmıyoruz.

İnteraktif Servis Hizmeti

Servislerimizde gerçekleştirilen uygulamaların en başarılı örneklerinden biri de “İnteraktif Servis Hizmeti”miz. Interaktif Servis sırasında araç sahibi de, Servis Danışmanı ile birlikte aracını inceliyor, değiştirilmesi gereken parçalara kendisi karar veriyor. İşe başlamadan önce tahmini bir fiyat çıkarılıyor. Her aşamada araç sahibine bilgi veriliyor. İnteraktif Servis, gerekli bakımın, yedek parça değişiminin, arıza teşhis ve performans testlerinin çok kısa süre içinde yapılmasını mümkün kılıyor.

Doğru Teşhis

Yetkili servis eğitimleri ve derin tecrübeleri sayesinde, sorunları çabuk ve etkili bir şekilde teşhis edip tam zamanında çözüyor.Servisimize giren araçlara, ilk seferde doğru teşhis koyarak, etkin servis hizmeti sağlamayı hedefliyoruz.

Son Kontrol

Özdehan servis olarak,tecrübemiz ve kurumsal yapımız sayesinde etkin bir kalite kontrol sürecine sahibiz. Aracınızın bakımı yapıldıktan sonra, yapılan işlemleri test ediyorlar. Ne olur ne olmaz gözden kaçan bir detay kalmaması için çalışıyorlar.